top of page
Sunrise-in-Prague1.jpg

O nás

Hamilton Hudson je první společností v České republice, která od svého příchodu v roce 2001 poskytuje komplexní zdravotní pojištění cizinců, cestovní zdravotní pojištění a základní neodkladnou a nutnou péči v angličtině, češtině a několika dalších jazycích.
Od té doby Hamilton Hudson úspěšně pojistil více než 10 000 zahraničních studentů z více než 100 zemí světa, zapsaných od roku 2001 na více než 80 fakultách vysokých škol jejich rychle schválenými českými vízy.
 
V roce 1989 jsme získali licenci a byli založeni v New Yorku, kde poskytujeme životní, úrazové a zdravotní pojištění skupinám, rodinám i jednotlivcům.
 
V roce 2005 jsme získali licenci od českého ministerstva financí a později od ČNB neboli České národní banky, abychom mohli importovat naše americké zdroje, odborné znalosti, technologie a partnery z pojišťovacího průmyslu ve prospěch České republiky a jejího zdravotnictví.

Poté jsme navázali úzké partnerství s největší českou státní pojišťovnou, Pojišťovnou VZP, a.s., a spustili VZPforForeigners.cz, první český web o zdravotním pojištění pro cizince a první místní síť poskytovatelů nebo HMO anglicky mluvících lékařů a klinik. Se vstupem České republiky do schengenského prostoru Evropské unie jsme vyšli vstříc potřebám studentů ze zahraničí na rychlejší online vyřízení všech potřebných dokumentů včetně "dokladu o cestovním zdravotním pojištění", který je vyžadován na všech zastupitelských úřadech ČR po celém světě.   Náš profesionální personál má plnou licenci České národní banky a je připraven pomoci přijímacím kancelářím českých vysokých škol, Ministerstvu vnitra ČR a konzulárním pracovníkům na zastupitelských úřadech ČR po celém světě, aby zajistil splnění vízových a pobytových požadavků našich klientů co nejefektivnějším a nejhospodárnějším způsobem.   Hamilton Hudson také poskytuje špičkové cestovní zdravotní pojištění Čechům a cizincům cestujícím do USA, Kanady, Střední a Jižní Ameriky nebo v nich pobývajícím a oceňují náš zákaznický servis se sídlem v USA, který komunikuje s místními poskytovateli a nemocnicemi v angličtině a španělštině, aby pro naše klienty v případě potřeby získal nejlepší dostupnou zdravotní péči.   Hamilton Hudson neustále sleduje imigrační předpisy ČR a EU a ceny na pojistném trhu, aby našim klientům poskytoval přesné informace a slevy.

Doporučujeme vám, abyste nás před nákupem kontaktovali a vyžádali si nejnovější informace a doporučení ohledně úspory nákladů. Klienti nás mohou kontaktovat e-mailem, telefonicky a na WhatsApp od 9 do 22 hodin, 7 dní v týdnu včetně svátků.

Ministerstvo zdravotnictví České republiky
Ministerstvo financí České republiky
Ministerstvo vnitra České republiky
Česká národní banka
Oddělení finančních služeb, New York
  • phone call  quick contact button
  • Gmail quick contact button
  • whats up quick contact button
bottom of page