top of page
bronzeplan HH.jpg

Služby pro studenty a slevy

Anchor 1

Od roku 2001 pomohla společnost Hamilton Hudson více než 10 000 studentům z více než 100 zemí světa zapsat se na více než 80 univerzit a fakult tím, že jim našla cenově nejvýhodnější zdravotní pojištění s rychlým dodáním, aby jim byla schválena česká víza.

 

HamiltonHudson.cz se zcela věnuje potřebám zahraničních studentů v oblasti cestovního zdravotního pojištění tím, že oceňuje a prezentuje VŠECHNY schválené české zdravotní pojišťovny, aby vždy předložily nejnižší ceny s nejrychlejším schválením žádosti a doručením dokumentů, a to jak v českém, tak v anglickém jazyce s dokladem o max. benefitu 400 000 EUR základního nebo komplexního pojištění a plnou platbou, které jsou vyžadovány pro získání studentských víz na kterémkoli českém velvyslanectví po celém světě nebo pro prodloužení povolení k pobytu na Ministerstvu vnitra ČR.

Hamilton Hudson má v České republice licenci na prodej zdravotního pojištění
Předpisy zdravotního pojištění v České republice
APPLY NOW, PAY LATER

Důležité informace o vízech a všech požadavcích na zdravotní pojištění najdete na tomto odkazu.

 

Studenti z celého světa se mohou rychle spojit s odkazem WhatsApp společnosti Hamilton Hudson a získat profesionální odpovědi na své otázky. Jsme jediná česká pojišťovna, která poskytuje bezplatný telefonický a chatový přístup přes WhatsApp.

 

Rozšířili jsme také úřední hodiny, abychom zajistili přesné podklady ke zdravotnímu pojištění pro rychlejší schválení studentských víz, a máme otevřeno až do 23 hodin včetně víkendů a svátků. Díky tomu může Hamilton Hudson vyřídit více žádostí a požadavků o zdravotní pojištění studentů, a to rychleji než kterákoli naše konkurence.

 

Studenti také těží z naší dlouholeté spolupráce s PVZP, díky níž jsme získali jedinečnou možnost zasílat v případě potřeby "potvrzení o pojištění" e-mailem přímo na kterékoli české velvyslanectví jménem studentů.

 

Pokud jste studentem denního studia akreditovaného studijního programu ve věku 15 až 30 let a chcete využít studentskou slevu, musíte předložit akceptační/potvrzující dopis nebo platný průkaz ISIC z české vysoké školy, který potvrzuje vaše přijetí. Dopis musí být datován do 90 dnů od dnešního dne. Studenti starší 30 let bohužel nemají na tuto slevu nárok.

V případě individuálních služeb, jako je přepočet sazby, speciální požadavky na doručení papírových dokumentů nebo potřeba více platebních metod k dokončení nákupu, odešlete laskavě tento formulář níže a po schválení obdržíte e-mailovou odpověď s možnostmi úspory nákladů, jako je přímý bankovní převod, který bude uhrazen v plné výši.  Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy a nad tlačítkem odeslat vyplňte políčko určené pro zvláštní požadavky na doručení. Zde naleznete nejžádanější sazby STUDENT pro 90 denní základní pojištění s 9 a 12měsíčními plány komplexního pojištění.  Oba plány splňují požadavky na dlouhodobá víza a je v nich automaticky zahrnuta neodkladná péče v oblasti schengenského prostoru.
 

Žádosti o plány Exkluziv podléhají schválení pojišťovnou a mohou vyžadovat lékařskou prohlídku nebo předložení souvisejících lékařských zpráv. Schválení může trvat několik dní.

*Všechny sazby se mohou změnit bez předchozího upozornění. Základní nutná a neodkladná péče je akceptována pouze po dobu prvních 90 dnů platnosti víza. Poté musí být komplexní nebo exkluzivní zdravotní péče předplacena na celou dobu platnosti víza. Částečné nebo měsíční splátky jsou ze zákona zakázány. Studenti starší 30 let bohužel nemají nárok na studentské zvýhodněné sazby.

Zvýhodněné ceny pro studenty
Základní
Komplexní
12 měsíců
3 Měsíce
9 měsíců
AXA ceník zdravotního pojištění pro zahraniční studenty
14,500.KČ
1,800.KČ
11,250.KČ
Colonnade ceník zdravotního pojištění pro zahraniční studenty
14,980.KČ
11,300.KČ
N/A
Maxima ceník zdravotního pojištění pro zahraniční studenty
15,272.KČ
1,620.KČ
11,452.KČ
PVZP ceník zdravotního pojištění pro zahraniční studenty
18,540.KČ
2,100.KČ
14,380.KČ
Slavia ceník zdravotního pojištění pro zahraniční studenty
14,899.KČ
1,536.KČ
11,491.KČ
SV ceník zdravotního pojištění pro zahraniční studenty
16,020.KČ
1,800.KČ
12,150.KČ
uniqua.jpg
16,800.KČ
1,650.KČ
12,600.KČ
UHC ceník zdravotního pojištění pro zahraniční studenty
64,890. KČ
N/A
50,330.KČ
bottom of page